Бородина против Бузовой 26 11 2018 смотреть онлайн 5313 день, эфир

Короткий зміст:

   Шоу «Бородіна проти Бузової» - «Заміж за іноземця» провів Влад Кадоні. Кадоні запропонував з'ясувати «чому все частіше дівчата і жінки шукають закордонних принців, завжди є життя з такими принцами перетворюється в казку, як подолати різницю менталітету, традицій і законів чужої країни». Кожна третя дівчина в Росії мріє про іноземців, багато дівчат хочуть переїхати в іншу країну, поліпшити рівень життя, їм подобається відкритість і зовнішній вигляд чоловіків іноземців, деякі женуться за екзотикою, але не завжди в чужій країні їх не дасть можливість забезпечити життя, для деяких жінок такий переїзд і життя з іноземцем стає трилером. Перші герої шоу Наталія з російської глибинки і американець Джеймс Алтенгартен. Пара познайом ... Читать дальше »

Просмотров: 557 | Добавил: Admin | Дата: 19.11.2018 | Комментарии (0)

Дом 2 Остров любви 26 11 2018 эфир 5313 день смотреть онлайн

Короткий опис:

   Артем Сорока з Оленою і Діма Чеботов з Розою Сардаровой повернулися з готелю без камер. Сорока розповів, що по дорозі в готель Олена почала йому виносити мізки, він пішов в кімнату до Діми і Розі, ліг на ліжко з Дімою, прийшла Роза, лягла між ними і повідомила, що на ній один сарафанчик, про решту історія замовчує. Лена поскаржилася Оксані, що Артем по дорозі вдарив її, матами її обкладав, говорив, що краще б він поїхав з Сударкін, в готелі він пив, танцював, а коли Діма з Розою стали цілуватися, Артем схопив її за шию і став насильно цілувати, відніс на руках в кімнату, душив. Баранова розплакалася. Оксана порадила Олені попросити провідних відправити її в Москву після зйомок кліпу. Юнна Волкова засмутилася після того, як дізнал ... Читать дальше »

Просмотров: 490 | Добавил: Admin | Дата: 19.11.2018 | Комментарии (0)

Дом 2 lite 26 11 2018 дневной / утренний эфир 5313 день смотреть онлайн

Короткий зміст:

Настя Ендальцева приревнувала Данила Сахнова до Іри Горлівської, з якої той спілкувався вчора ввечері. Настя обурена, так як Іра колишня дівчина Дані. Сахнов нагадав Насті про те, що та прийняла квіти від Армана, хоча він просив її цього не робити. Хлопці посварилися. Іра Горлівська спробувала подарувати Дані подарунок в коробці, вона дізналася, що Даня мерзне і купила йому теплі шкарпетки. Горлівська розповіла дівчаткам, що вони добре спілкуються з данин, вона по-дружньому і тепло до нього ставиться і не хоче, щоб він будував відносини з Настею, Настя не підходить Дані. Сахнов подякував Іру за увагу, але подарунок не прийняв. Мілена заявила Дані, що він занадто добрий, йому потрібна іншого типажу дівчина, або потрібно поставити Настю ... Читать дальше »

Просмотров: 547 | Добавил: Admin | Дата: 19.11.2018 | Комментарии (0)

Дом 2 После заката 25 11 2018  эфир 5312 день смотреть онлайн

Короткий опис:

 На лобному місці на острові любові стався скандал, його влаштувала Роза Райсон після того, як Аліа попросила Черкасова відправити його в готель без камер. Роза накричала на Аліану і образила її, Аліа хотіла розібратися з Розою за допомогою сили, учасники запобігли бійці. Після лобового Аліа ридала, її заспокоювала Оля Сударкін. Устиненко хоче додому, вона засмучена тим, що сталося, їй соромно через те, що вона накинулася на Розу, але та ображала її останніми словами. Майя запитала Шабарин, як він думає, чи є у Аліа почуття до нього. Андрій думає, що Аліане просто не вистачає уваги. Устиненко пояснила дівчаткам, що вона не робот, жива людина. Лена, Оля заспокоювали Аліану. Пізніше прийшов Андрій Черкасов. Аліа пояснила, що її все обтяжує і тягне вниз, вона сподівалася на відносини з Андрієм, але не може переступити чер ... Читать дальше »

Просмотров: 508 | Добавил: Admin | Дата: 19.11.2018 | Комментарии (0)

Дом 2 Город любви 25 11 2018 эфир 5312 день смотреть онлайн

Короткий опис:

Конкурс «Людина року» на Будинку 2 провела Ольга Бузова. Бузова повідомила, що сьогодні 6 осіб з команди Ксенії Бородіної змагатимуться в інтелекті. До третього етапу «дожили» Рита Ларченко, Олена Савкіна, Олексій Безус, Олексій Купин, Валера Блюменкранц і Віктор Литвинов. Кожен учасник відповість на три питання в трьох раундах. У першому раунді питання задавали діти. Олену запитали: «Чим лікують лікарі? Різними препаратами, таблетками, травами і так далі, проте в медицині є лікарі, які лікують воском, свинцем і навіть золотом, що це за лікарі і що вони лікують? ». Олена відповіла правильно, що це стоматологи і лікують вони зуби. Риті Ларченко поставили запитання: «Відомо, що індіанці знімали скальп своїх ворогів і використовували його, як прикраса свого одягу, цей елемент одягу зберігся і в наш час і повсюдн ... Читать дальше »

Просмотров: 546 | Добавил: Admin | Дата: 18.11.2018 | Комментарии (0)

Дом 2 Остров любви 25 11 2018 эфир 5312 день смотреть онлайн

Короткий опис:

   Роза Райсон передбачала, що вагітна від Шабарина. Черкасов приніс Розі тести на вагітність. Вранці дівчина пояснила Андрію, що тести нічого не показують, вона зробила вже чотири тести і нічого, повинна бути одна смужка, якщо вона не вагітна і дві, якщо вагітна, але у неї немає ніяких смужок взагалі. Роза переживає, що, якщо вона раптом завагітніє, а Андрій гулятиме. Шабарин відповів, що не змінює у відносинах, якщо дівчина дійсно вагітна, він готовий до шлюбу і сім'ї. Сьогодні відносин Андрія і Рози два місяці. Шабарин влаштував дівчині романтик, приготував їй молочну ванну, запропонував змити все погане, що було в їхніх стосунках. Андрій пообіцяв Розі, що її не залишить.
   Артем Сорока запропонував Олен ... Читать дальше »

Просмотров: 576 | Добавил: Admin | Дата: 18.11.2018 | Комментарии (0)

Дом 2 lite 25 11 2018 дневной / утренний эфир 5312 день смотреть онлайн

Короткий зміст:

Сьогодні у Саймона день народження. Юля Романова прикрасила кімнату кульками, подарувала йому торт і привітала свого хлопця. Юля влаштувала Сему побачення, вони покаталися на картингах, посиділи в кафе.
   Оля Рапунцель попросила маму посидіти з Василиною ввечері, вона хотіла б поїхати на конкурс «Людина року» підтримати Олену. Мама погодилася, але сказала, що Діма хотів залишитися, щоб розібрати речі. Оля вирішила, що до вечора ще є час, вони зроблять це разом. Тетяна Володимирівна порадила дочці не накручувати себе, Оле весь час здається, що її засаджують. Ропа заявила, що всі лаються, але вона завжди буде говорити, що у неї найкращий чоловік і найкраща мама, вона десь накосячілі, видихнула, зрозуміла ... Читать дальше »

Просмотров: 524 | Добавил: Admin | Дата: 18.11.2018 | Комментарии (0)

Дом 2 После заката 24 11 2018  эфир 5311 день смотреть онлайн

Короткий опис:

   Оля Рапунцель після лобного місця сказала Дімі, що їм потрібно зібрати ліжко для Василини, а інші речі вони розберуть завтра. Оля ще раз повторила, що вона у всьому винна, що не зупинила вчора Діму, вже пора комусь бути розумнішими в їхній родині. Яббаров вважає, що Оле з Дімою дозволено занадто багато, ні до кого з учасників ведучі не відносяться так лайтово, зараз вони зрозуміли, що їх ніхто не зупиняє і самі дали задню, вони прикриваються дитиною, у них немає ні друзів, ні подруг. Безус сказав, що Діма не може нести відповідальність за сім'ю. Тетяна Володимирівна сказала старшої дочки і зятя, що вони виглядають, як ненормальні. Оля попросила не ображати. Мама запропонувала Оле з Ді ... Читать дальше »

Просмотров: 596 | Добавил: Admin | Дата: 17.11.2018 | Комментарии (0)

Дом 2 Город любви 24 11 2018 эфир 5311 день смотреть онлайн

Короткий опис:

   Оля Рапунцель підійшла до мами, визнала, що була неправа, ляпнула, не подумавши, вона тільки припустила, що мама гуляла, не хотіла образити маму. Учасники здивовані тому, що Оля не хоче вибачатися. Купин сказав, що Рапа маніпулює відходом з проекту, щоб мама сама підійшла і зупинила її, так як мама розуміє, що Оле з Дімою нікуди йти. Тетяна Володимирівна запитала Олю, що вона робить не так, вона все кинула заради дочок. Оля заплакала і попросила вибачення. Тетяна Володимирівна плакала і питала, за що вона заслужила таке ставлення. Яббаров вважає, що якась мама не була, діти не мають права її засуджувати. Тетяна Володимирівна думала, що Олю зупинить Діма, але вон ... Читать дальше »

Просмотров: 578 | Добавил: Admin | Дата: 17.11.2018 | Комментарии (0)

Дом 2 Остров любви 24 11 2018 эфир 5311 день смотреть онлайн

Короткий опис:

   Артем Сорока провів на березі океану конкурс «Фартові», учасники боролися за парубочий і дівич-вечір. Перемогли хлопці і отримали парубочий вечір.
   Дмитро Меленевский не витримує словесних провокацій Оксана і другий день застосовує до дівчини силу, сьогодні Діма намагався заткнути рот Оксани тапочком, при цьому мало не зламав їй руку і схопив за щелепу. Ряска заявила, що не образила Діму ніяк, вона сказала тільки, що він не має права піднімати руку на жінку і за законами Сейшел вже поїхав би в поліцію, він за тапки в роті своє отримає, потрібно вміти розмовляти. Майя нагадала Оксані, що та вже півтора тижні ображає Діму, провокує його, а це наслідки. Оксана по ... Читать дальше »

Просмотров: 552 | Добавил: Admin | Дата: 17.11.2018 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 39 40 »
close